×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 596

Parduodama 30 pėdų jachta

Papildoma informacija

 • Modelis: Phil Morrison
 • Ilgis: 9,14 m.
 • Plotis: 2,78
 • Kaina: 26.500 EUR
 • Aprašymas:

   

  Parduodama 30 pėdų jachta "Carenza". Modelis vienetinis (iš viso 3 tokie laivai), pagaminta pagal britų dizainerio Phil Morrison brėžinius. Gamybos metai - 2003, gaminta naudojant "cold-molded" technologiją (klijuotos medžio juosteles ir stiklo audinys su derva), taip anksčiau buvo daromi sportiniai laivai. Korpusas yra baltas, padengtas gelkautu. Laivas projektuotas kaip greitas turistinis laivas, bet gali būti lengvai pritaikytas lenktynėms. Šios jachtos “sesė” yra laimėjusi “Round The Britain” varžybas. 

  Jachtos ypatybės - ilgas bušpritas, balastiniai bakai (galima susipilti po 700 kg balasto kiekvienam bortui), santykinis rangautas, “L” formos falškilis su bulba, lengvas korpusas (2,85 T), aukštas stiebas, didelis buringumas, grotas su ištisinėmis latėmis, ilga vaterlinija (status forštevenis). Kaip matote laivas skirtas mėgstantiems smagiai buriuoti, ne turistauti. Jachta puikiai skrenda prie mažo vėjo, lengvai valdoma, viskas pasiekiama iš kokpito, jūroje galima susitvarkyti vienam. Yra autopilotas.

  Projektuojant jachtą nepamirštas saugumas: yra įsegamas štorminis štagas ir užsegamas štorminis rifuojamas stakselis. Grotas taip pat rifuojamas iki minimalaus. Kokpitas uždaras ir saugus, štorminant laivas išlieka puikiai valdomas.

  Laivas puikiai tinka arba norintiems lenktyniauti, arba įdomiai su nedidele įgula pakeliauti jūroje. Yra visi reikalingi navigacijos prietaisai reikalingi keliaujant atviroje jūroje - ploteris, AIS imtuvas, radaras, taip pat patogumai - galjunas, viryklė, gėlo vandens bakas. Laive yra stacionarus dyzelinis Volvo Penta variklis, su S-drive pavara ir 3 menčių susiskleidžiančiu sraigtu.

  Laivas parplukdytas sava eiga iš UK, Baltijos jūroje naudotas 7 sezonus, yra visi žurnalų įrašai, aplankyta daugelis Baltijos jūros salų, Švedija, Danija, Vokietija, Suomija, Estija, Latvija, Lenkija. Yra CE ekspertizė ir sertifikatas apie atitikimą pagal ES įstatymus, jachta praeina techninę apžiūrą ir yra sukomplektuota jūrai.

  Kaina 26.500 Eur. Daugiau informacijos: www.carenza.me

  el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Arba tel.: 8 (698) 33115

Skaityti 8289 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: « Parduodu jachtą Jachta Neptun 22 »